Cięcie i grawerowanie laserami CO2

O nas

Nasza firma zajmuje się wyrobem produktów z drewna, sklejki oraz tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy do tego profesjonalne maszyny, dzięki którym usługi grawerowania charakteryzują się dużą precyzją i szybkością realizacji. Firma Lean Tech z Poznania wykonuje cięcie laserami CO2 – urządzeniami o dużej mocy przerobowej i stabilnej konstrukcji. Z usług polskiego producenta Lean Tech mogą skorzystać Klienci biznesowi, którym zależy na stworzeniu niepowtarzalnego i oryginalnego projektu. Wycinanie ploterami laserowymi CO2 to metoda, która pozwala na produkcję towarów dla branży:

  • motoryzacyjnej,
  • meblowej,
  • budowlanej.

Grawerowanie laserami CO2 zapewnia szybkie i precyzyjne cięcie bez względu na to, na jakim tworzywie się pracuje. W naszej pracowni wyrabiamy towary z:

  • sklejek,
  • drewna,
  • skóry naturalnej lub sztucznej,
  • kartonu,
  • metali powlekanych.

Plotery dają ogromne możliwości w tworzeniu nowych projektów. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn możemy pracować również na tak delikatnych materiałach, jak szkło, marmur lub granit.

Lean Tech zajmuje się realizacją projektów wykonanych przez Klientów, a także samodzielnie graweruje wzory dostosowane do ich potrzeb. Jesteśmy bardzo elastyczni i posiadamy duże moce przerobowe, wobec czego chętnie nawiązujemy współpracę z partnerami biznesowymi. Oprócz nowoczesnego i innowacyjnego parku maszyn takich jak plotery, posiadamy również ekipę doświadczonych specjalistów, którzy świadczą usługi z zakresu projektowania i wykonania wzoru na życzenie Klienta.

Na czym pracujemy

Posiadane przez nas plotery laserowe CO2 oferują pola robocze 1600 x 1200 mm, 900 x 600 mm, 500 x 300 mm. Dzięki temu nasza oferta dostosowana jest do potrzeb klienta, oferując optymalizację parku maszynowego, a przez to obniżające cenę. Moce tub laserowych, w zakresach 50W, 100 W oraz 130 W, zapewniają idealne krawędzie cięcia z dokładnością cięcia do 0,1 mm.

Wytrzymała i stabilna konstrukcja umożliwia duże prędkości pracy do 1000mm/s, co w połączeniu z wspomaganiem cięcia i grawerowania sprężonym powietrzem zapewnia idealne efekty.

Oferta

Wyroby ze sklejki

Drewno o niskiej zawartości żywicy oraz materiały drewnopodobne są idealnymi materiałami do obróbki laserowej. Wyroby ze sklejki, MDF oraz deski dzięki cięciu i grawerowaniu świetnie sprawdzają się w różnorodnych projektach graficznych. Możemy stworzyć z nich tabliczki, unikalne opakowania oraz figurki 3D.

Wyroby ze szkła

Wykorzystywanie lasera CO2 w pracy z trudną i twardą powierzchnią, jaką charakteryzują się wyroby ze szkła daje ciekawy efekt. Odwzorowanie szczegółowych grafik jest praktycznie niemożliwe, jednak matowo-białe grawery o wyrazistej fakturze, które powstają w wyniku pracy lasera na szkle sprzyjają tworzeniu unikalnych projektów.

Wyroby z kartonu

Nasze produkty wykonane z papieru skutecznie Cię przekonają, że prosty, ekologiczny materiał świetnie się sprawdza w atrakcyjnych wizualnie projektach. Dzięki rozwarstwianiu i grawerowaniu wyroby z kartonu pod wpływem lasera pozwalają na tłoczenie z efektem trójwymiarowości nadawanym przez zmianę koloru materiału.

Wyroby ze skóry

Grawerowanie laserowe pozwala na stworzenie efektownych tłoczeń na naturalnych powierzchniach, dzięki czemu zyskują nie tylko ciekawy wygląd, lecz także fakturę. Personalizowane wyroby ze skóry są synonimem elegancji i profesjonalizmu – doskonale sprawdzają się zarówno jako pomysł na prezent, jak i gadżet promujący markę.

Wyroby z plexi

Szkło akrylowe jest materiałem, które daje szerokie możliwości w zakresie obróbki laserem CO2, a jego lekkość i wytrzymałość umożliwia szereg ciekawych zastosowań. Wyroby z plexi z indywidualnie projektowanym cięciem i grawerem to doskonały pomysł na unikalne opakowanie, gadżet firmowy lub ozdoba punktu sprzedaży.

Cięcie i grawerowanie laserami CO2

Nowoczesne plotery wykorzystujące precyzyjne wiązki światła pozwalają na realizowanie skomplikowanych projektów graficznych na różnorodnych powierzchniach. Lean Tech jest firmą, która oferuje tłoczenie, cięcie i grawerowanie laserami CO2. Nasze urządzenia mogą pracować zarówno na syntetykach, jak i naturalnych materiałach - a na każdym z nich można uzyskać niepowtarzalną gamę efektów. Nasze projekty obejmują bardzo szeroką gamę wyrobów: od drobnych gadżetów marketingowych po złożone elementy wystroju wnętrz.

Nasze maszyny

Zapewniamy

 

Elastyczne godziny pracy

Szybki czas realizacji

Otwarci na współpracę

Zadowolenie klienta na pierwszym miejscu

Duże możliwości parku maszynowego

Niskie ceny