Usługi grawerowania - Lean Tech

Projektowanie - Grawerowanie - Wycinanie

W 2019 roku powołaliśmy do życia kolejny dział firmy, zajmujący się świadczeniem takich usług, jak produkcja, grawerowanie i wycinanie laserowe dla branży meblowej, motoryzacyjnej oraz budowlanej.
Projektanci w Lean Tech tworzą własne wyroby i wzory, a także dostosowują je do potrzeb Klientów.
Nasze urządzenia zapewniają tworzenie wysokiej jakości wyrobów w:
- sklejce,
- drewnie,
- szkle,
- skórze oraz materiałach skóro podobnych,
- pleksi,
- kartonie.
 
       
Proces produkcji w firmie Lean Tech w Poznaniu przebiega w kilku krokach:

1. Na początku następuje projektowanie wzoru w wybranym programie graficznym - CorelDraw, Photoshop, AutoCAD, Illustrator lub InkScape.

2. Do przesłania gotowej grafiki do lasera używamy sterownika drukarki. Za naciśnięciem przycisku wybrany przez nas materiał jest grawerowany lub wycinany zgodnie z zapisanymi ustawieniami.
 
3. W razie potrzeby wykorzystujemy ustawienia zaawansowane w dostarczonym oprogramowaniu. Typy zoptymalizowanych procesów graficznych, zapisanych w sterowniku drukarki, znacznie ułatwiają codzienną pracę i projektowanie nowych wzorów.
 
Ploter laserowy CO2 znajduje zastosowanie przy cięciu oraz grawerowaniu różnorodnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, tekstyliów oraz laminatów. Za pomocą tych specjalistycznych urządzeń można także wykonywać prace na delikatnych powierzchniach - szkle, granicie czy marmurze. Technologia pozwala również znakować metale powlekane lub czyste przy użyciu specjalnych past grawerskich. Plotery laserowe CO2, wykorzystywane w LeanTech, doskonale sprawdzają się przy zdobieniu i wycinaniu nawet niewielkich elementów takich jak pieczątki - świadczy to o wysokiej precyzji działania.
 
Lean Tech zajmie się wprowadzeniem Twojej wizji w życie i zaprojektowaniem niepowtarzalnych wzorów oraz oryginalnych produktów. Zapoznaj się z naszymi realizacjami dostępnymi w portfolio na stronie.