Wyroby z kartonu

Tworzenie projektów i materiałów z makulatury wcale nie musi być przewidywalne! W naszej pracowni dbamy o to, aby wyroby z kartonu były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. W ofercie firmy LeanTech z Poznania dostępna jest usługa wytwarzania produktów z papieru i znakowania ich za pomocą eleganckiego tłoczenia.
 
Wykonujemy profesjonalne grawerowanie laserowe, dzięki któremu osiągniesz efekt imitujący wklęsły relief. Proces polega na delikatnym rozwarstwieniu materiału i wyżłobieniu pożądanego wzoru. Wynikiem takiego działania jest zmiana koloru tworzywa, dająca efekt trójwymiarowego tłoczenia.
 
Nowoczesne sprzęty CNC pozwalają tworzyć niezwykle ciekawe i szczegółowe wzory nawet na z pozoru trudnych w obróbce materiałach. Dzięki technologii, którą dysponuje firma Lean Tech możliwe jest wykonywanie efektownych tłoczeń nawet na tak delikatnym podłożu, jak tworzywa papierowe. Jeśli interesują Cię wyroby z kartonu produkowane na zamówienie, skontaktuj się z nami i poznaj możliwości grawerowania laserowego!
 
Dlaczego warto wybrać wyroby z kartonu od Lean Tech?
Nasze projekty możemy wykonać na różnego rodzaju materiałach papierowych, takich jak karton, tektura czy brystol – w zależności od potrzeb klienta. Nowoczesne lasery CO2 dają bardzo duże możliwości w zakresie regulowania trybu i pracy, pozwalając stworzyć różnorodną gamę efektów optycznych na wyrobach. Dzięki temu w drodze grawerowania możemy odtworzyć nawet szczegółowe projekty, takie jak napisy czy skomplikowane grafiki.
 
Korzystając z usług Lean Tech przekonasz się, że nawet szara makulatura może przysłużyć się do stworzenia efektownych wyrobów. Grawerowanie laserowe umożliwia nie tylko wykonanie tłoczeń w strukturze kartonu – pozwala także lekko przyciemnić materiał, pogłębiając efekt trójwymiarowości. Tak stworzone projekty zyskują niecodzienną głębięi szczegółowość.
 
Wyroby z kartonu – gdzie sprawdzą się najlepiej?
Obróbka papieru ma szeroki zakres zastosowań w marketingu - może posłużyć do tworzenia opakowań, standów reklamowych, etykiet czy różnego rodzaju dekoracji. Szczegółowo wykonane projekty wdzięcznie prezentują się również w branży weselnej i organizacji przyjęć - dzięki wykorzystaniu tłoczeń laserowych można stworzyć również wizytówki, winietki czy zaproszenia.
 
Nasza oferta wyrobów papierowych dedykowana jest również firmom, które starają się budować markę wokół wartości ekologicznych. Grawerowanie pozwala nadać niecodzienny kształt i formę materiałom pochodzącym z recyklingu. Karton formowany obróbką laserową może sprawdzić się w wytwarzaniu opakowań między innymi na kosmetyki, produkty spożywcze, tekstylia czy zestawy prezentowe w stylu eko.