Cennik

Lean Tech jest polską firmą oferującą tworzenie unikalnych wyrobów z różnorodnych materiałów przy użyciu lasera CO2.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby mieć pewność, że gotowy produkt odpowiada potrzebom klienta nawet w najdrobniejszym szczególe. Wycena grawerowania i cięcia odbywa się po przeanalizowaniu wszystkich parametrów i zastosowania wyrobu – takie podejście pozwala nam zachować przejrzystość i uczciwość warunków współpracy.

Jakie usługi może zaoferować Ci Lean Tech?

Zajmujemy się tworzeniem różnorodnych wyrobów za pomocą lasera CO2 o mocy 130W, który umożliwia cięcie i grawerowanie powierzchni. W zakres naszych możliwości wchodzi realizacja projektów z użyciem różnorodnych materiałów takich jak drewno, sklejka, pleksi, karton, szkło czy skóra. Tworzymy gotowe produkty i instalacje o różnych rozmiarach i przeznaczeniu – od detali technicznych aż po gadżety marketingowe. W cenę naszej usługi wchodzi również wykonanie projektu przy pomocy profesjonalnych kreatorów grafik i modeli 3D.

Od czego zależy cena grawerowania i cięcia laserem?

W Lean Tech wychodzimy z założenia, że nie ma dwóch takich samych projektów - tworzymy wyroby dla różnych branż, które muszą cechować się unikalnymi parametrami, aby jak najlepiej pasować do ich przeznaczenia. Zakres możliwości lasera CO2 w praktyce jest bardzo szeroki, dlatego koszty realizacji ustalamy indywidualnie. Wycena usługi cięcia i grawerowania zależy od takich czynników, jak:

- poziom skomplikowania projektu;

- rodzaj materiału;

- wymiary produktu;

- kształt - oferujemy zarówno wyroby realizowane również na powierzchniach cylindrycznych i okrągłych, wykonywane za pomocą obrotnicy.

Jesteśmy firmą, która nie stroni od wyzwań, dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych wyrobów. Ploter laserowy jest narzędziem, które umożliwia grawerowanie na trudnych w obróbce materiałach, takich jak metale, kamień czy twarde tworzywa syntetyczne. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój pomysł - a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i przedstawimy atrakcyjną wycenę.