Wyroby ze skóry

W naszej pracowni zajmujemy się projektowaniem i opracowywaniem profesjonalnych żłobień na tworzywach naturalnych i sztucznych. Firma Lean Tech z Poznania wykonuje grawerowanie na skórze na wybranych przez Klienta materiałach:

  • wizytówkach
  • torebkach
  • brelokach

Nasze wyroby powstają podczas obróbki laserowej, dzięki której można osiągnąć efekt eleganckiego tłoczenia o ciemniejszym lub jaśniejszym kolorze. Taka personalizacja na kalendarzach lub innych gadżetach to idealny pomysł na oryginalny upominek. Dzięki oferowanej przez nas usłudze oznakujesz również wybrane produkty firmowe lub reklamowe swoim logo.

Elegancka galanteria z materiałów naturalnych lub syntetycznych może stanowić ciekawą wizytówkę firmy lub wyjątkowy prezent - zwłaszcza, jeśli doda się do niej personalizowany akcent. Jeśli chcesz stworzyć wyrób z wykorzystaniem grawerowania na skórze, wybierz firmę Lean Tech. Realizujemy projekty z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn CNC wyposażonych w laser CO2, który daje nam duże pole do popisu w zakresie wykonania efektownych tłoczeń.


Dlaczego warto wybrać grawerowanie laserowe do wyrobów kaletniczych?


Zarówno naturalna, jak i syntetyczna skóra jest materiałem, który trudno ukształtować - szybko strzępi się i niszczy pod wpływem narzędzi. Podczas obróbki mechanicznej są również bardzo obciążające dla narzędzi, które szybko się tępią. O tych wyzwaniach można jednak zapomnieć podczas grawerowania laserem CO2 – brak fizycznego nacisku na materiał pozwala uniknąć jego naciągania podczas obróbki, dzięki czemu jest znacznie mniej narażona na uszkodzenia.
Laser pozwala nie tylko nadawać skórze nowy kształt - dzięki dostosowaniu parametrów może posłużyć również do przyciemnienia obrabianego miejsca. Tłoczenia tworzone w ten sposób nabierają trójwymiarowej głębi, dzięki czemu wykonane grawerowanie świetnie się prezentuje. W ten sposób można również dodać charakteru wyjątkowo drobnym, szczegółowym wzorom.

Wyroby skórzane z grawerem – gdzie się sprawdzą?

Wyróżniająca się linia gadżetów firmowych wniesie wartość do firmy niezależnie od jej profilu działania. Grawerowanie na skórze pozwala stworzyć personalizowane, eleganckie wyroby o marketingowym przeznaczeniu, na przykład:
- walizki, torebki i teczki,
- kalendarze, notatniki i organizery,
- breloki i inne gadżety.
Zarówno naturalna galanteria, jak i wyroby z jej ekologicznych zamienników dzięki tłoczeniom zyskują eleganckicharakter. Doskonale sprawdzają się w charakterze prezentów dla kontrahentów - ich szyk i unikalność wyróżniają się znacząco na tle gadżetów firmowych. Wyroby kaletnicze z grawerem mogą również mieć charakter użytkowy - doskonałym tego przykładem są skórzane etui na telefon z tłoczonymi wzorami.