Wyroby z plexi

Zajmujemy się wykonywaniem różnorodnych wzorów i projektów z tworzyw sztucznych na potrzeby Klientów biznesowych. Oferujemy profesjonalne grawerowanie szkła akrylowego – przezroczystego i bardzo wytrzymałego materiału, który sprawdza się idealnie w produkcji towarów reklamowych. Wyroby z plexi, wykonywane przez firmę LeanTech z Poznania, to wytrzymałe produkty wysokiej jakości, umożliwiające realizację dowolnego projektu lub wzoru.
Cięcie laserem zapewnia dużą precyzję i pozwala na osiągnięcie idealnie ostrych krawędzi. Szkło akrylowe wykorzystujemy do wytwarzania m.in.:
- pudełek i pojemników,
- breloków,
- ekspozytorów.
 

AKRYL

Szkło akrylowe jest materiałem o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Można stworzyć z niego zarówno praktyczne detale, które znajdą zastosowanie w meblarstwie i motoryzacji, jak i efektowne, skomplikowane przedmioty o przeznaczeniu typowo marketingowym. Lean Tech to firma, która wykona dla Ciebie wyroby z plexi na zamówienie według oryginalnych projektów. Gwarantujemy indywidualne podejście do realizacji, które wykonujemy z użyciem lasera CO2 oraz pełne dopasowanie gotowego produktu do potrzeb Twojego biznesu.

Czym jest szkło akrylowe?

Plexi, które w przemyśle nazywane jest polimetakrylanem metylu to tworzywo sztuczne doceniane przede wszystkim ze względu na jego stosunkowo niską cenę, wygląd i właściwości. Jest bezbarwne i przejrzyste, a także odporne na uszkodzenia. Przy użyciu zaawansowanych narzędzi, takich jak ploter laserowy wykorzystywany w Lean Tech, może posłużyć do tworzenia bardzo szerokiego wachlarza wyrobów. Możliwości zastosowania szkła akrylowego znacznie poszerza również jego podatność na obróbkę cieplną.

Jak można wykorzystać wyroby z plexi?

Szkło akrylowe wykorzystywane jest w wielu branżach - można z niego wykonać detale i elementy użytkowe, jak i atrakcyjne wizualnie wyroby reklamowe. Może posłużyć jako przesłona stanowiska obsługi klienta na recepcji, w aptece lub w dowolnym punkcie obsługi klienta. W budownictwie szkło akrylowe często wykorzystuje się jako element elewacji czy przeszkleń – ta branża docenia plexi nie tylko ze względu na wytrzymałość, lecz także właściwości dźwiękochłonne.

Podatność na obróbkę termiczną i łatwość grawerowania w porównaniu do tradycyjnego szkła sprawia, że można wykorzystać ją również do tworzenia instalacji o bardziej reprezentacyjnym charakterze.

Wyroby ze szkła akrylowego są często wykorzystywane przez artystów w oprawach obrazów. Tworzywo sztuczne doskonale sprawdza się również w różnego rodzaju opakowaniach - zwłaszcza tych o szczególnym znaczeniu marketingowym, które mają zapewnić należytą ekspozycję produktu. Dzięki możliwościom laserów CO2 można je wykorzystać również jako materiał na drobne, skomplikowane gadżety reklamowe, jak na przykład breloki do kluczy czy figurki.